Ми перш за все дбаємо про Ваше здоров'я. Саме тому політика нашої компанії підтримує постанову Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.94 р, в якому сказано, що обміну та поверненню не підлягають наступні види товарів:

- нижню білизну, в тому числі купальники і піжами;

- парфумерія і косметика;

- корсетні вироби.

 

Всі перераховані вище товари можна повертати або обмінювати на інші тільки в тому випадку, якщо вони не відповідають або є бракованими (весь товар ретельно перевіряється на наявність браку, відповідності із замовленим товаром перед відправленням, такі ситуації зведені до мінімуму).

 

Ми знаємо, що переважна більшість інтернет-магазинів нижньої білизни робить обмін або повернення, але в цьому ми не бачимо ніяких плюсів. Тільки на LADIESSECRET.IN.UA Ви можете бути впевнені на 100%, що купили дійсно нову інтимну річ.

Однак, якщо куплена річ не входить в список тих, що не підлягають обміну та поверненню, ми з радістю здійснимо обмін/повернення протягом 14 днів.

Наша компанія цінує своїх клієнтів і завжди йде їм назустріч. У випадках, якщо ви бажаєте повернути або обміняти куплений у нас товар, ми керуємося нормами чинного законодавства України.

 

Звертаємо увагу, що до повернення приймається товар:

- без слідів використання;

- товарний вигляд і споживчі властивості товару збережені;

- з цілими ярликами;

- непошкодженій заводській упаковкою.

При невиконанні цих умов ми будемо змушені відправити річ назад за Ваш рахунок.

 

Для того, щоб виключити можливі непорозуміння при доставці, переконливо просимо Вас вкрай уважно поставитися до вибору товару, його розміру, малюнку, фасону і іншим важливим характеристикам. А наші консультанти в цьому з радістю допоможуть.